Skip to main content
27 mei 2025

Verwendag 2025

De Capelse Familie Verwendag is weer in aantocht! Dit jaar organiseert Stichting Pallieter, met medewerking van de gemeente Capelle aan den IJssel, voor de achtste keer een Verwendag. Stichting Pallieter bestaat dit jaar 25 jaar en ook dat willen we graag met jullie allemaal vieren.

Kom dat zien en beleef dit avontuur met ons mee. Op zaterdag 31 augustus 2024 zal het Isala Theater haar deuren openen voor een onvergetelijke dag.

Van 11.00 uur tot 16.00 uur zijn gezinnen en zorgorganisaties met ernstig, ongeneeslijk of chronisch zieke of gehandicapte kinderen onze gast. Er is plaats voor 80 gezinnen (inclusief ouder(s), broertjes, zusjes en/of begeleider(s)) dus op tijd aanmelden is van belang!

Wat valt er allemaal te beleven?
In de sfeervol ingerichte theaterfoyer worden de gasten ontvangen en kunnen zij genieten van tal van activiteiten. We zijn nog druk bezig met de exacte invulling van de dag maar een klein tipje van de sluier: dieren versieren, kleurplaten en tekenen, portretten maken, op de foto met diverse figuren, silent kids disco, graffiti spuiten, clowns, ballonartiest, green-screen foto, schminken, patatkraam, popcorn, poffertjeskraam, snoep en meer... Alle kinderen kunnen op de Verwendag tevens hun eigen race rijden op één van de twee race-simulatoren! 

Natuurlijk zorgen wij voor allerlei lekkers zoals poffertjes, patat, belegde broodjes. Er kan zelfs snoep worden geschept! En uiteraard is er ook voldoende te drinken.

De mooiste momenten worden vastgelegd op foto en film zodat er ook thuis nog kan worden (na)genoten!

Optreden in de Grote zaal
In de Grote Zaal is er een goochel- en illusieshow van Mat's Magic Illusions.

Er zijn geen kosten aan verbonden

Voor de gezinnen en hun kinderen is de toegang en deelname gratis. De kosten worden volledig gedragen door de (sponsors van) Stichting Pallieter. Zij biedt deze feestdag aan als geschenk voor al die gezinnen die dagelijks te maken hebben met de zorg voor een ziek kind. 

Deze uitnodiging mag doorgestuurd worden naar anderen, ook zorgorganisaties, behorende tot de doelgroep van Stichting Pallieter.  

  • "Wauw het programma ziet er weer super gaaf uit zeg! Wij kunnen niet wachten hoor!"

  • "Het was weer een geweldige dag vandaag. Jelmer heeft ontzettend genoten van alles wat hij heeft gedaan."

  • "Een feest voor kinderen met beperking (en ook voor de rest van het gezin)"

  • "Niemand kijkt raar als er kinderen gillen of anders doen want dat hoort er ook bij en is gewoon goed. We voelden ons op ons gemak en gewaardeerd. We kijken er weer naar uit!"

Er zijn een paar spelregels
Gezinnen en zorgorganisaties moeten zich van tevoren aanmelden. Doe dit zo snel mogelijk want vol = vol..
De kinderen moeten in de leeftijd zijn tot 16 jaar. 

Meer informatie en inschrijven is mogelijk via https://www.pallieterhelpt.nl/verwendag. Zien we u ook op de Capelse Familie Verwendag?


De Capelse Verwendag wordt mede mogelijk gemaakt door:

Isala Theater
gemeente Capelle aan den IJssel
Logo Berendbotje
Tineke Noordzij
Meuldijk Events
Sanderketels
Clown Kiekeboe
Lunchroom Leuk!
Foto en Filmploeg van Pallieter
IJssalon Filippo
EHBO-vereniging afdeling Capelle
Thuispagina Oosterboekhandel J Amesz
Capelle Aan Den IJssel Brownies DownieS
Rijdendebroodje
Immersive
Vansteensel
Eeft
Speelmuurtje
Interweave Logo V1
Barryemons
Lizzsprong
Clownbuddies Logo
Graffitinetwerk Zwart Klein 2020
Zuidholland
Logo KlootwijkGroen
Ekoplaza
Villapardoes
Denkendoemeefonds
Multicopy
Logo Mats Magic Illusions NIEUW
Juggling